| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 12:20

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 3 wrz 2008, o 22:01 
Hej!!
Kto z was byl już w nowym klub Kameleonie?
Czekam na opinię, chcę się tam wybrać


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 3 wrz 2008, o 22:12 
Bylem w kameleonie to powiem tak w piatek dyskoteka dla gimnazjum albo podstawowki same dzieci a w sobote calkiem przyzwoicie nawet duzo ludzi. Wszystko ladnie pieknie tylko troszeczke maly ten kameleon Ale i tak lepiej niz w coolu, czy debilnym qugino


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 wrz 2008, o 22:45 
byłem tam raz i mi wystarczy. Do obsługi nic nie mam, do cen tez, do grajka też nie bo w miarę spożycia fady przestały mi szkodzić, a co do treści muzycznej się nie odnoszę gdyż są gusta i guściki - ludzie cały czas na parkiecie więc chyba grajek target znajduje.

Jedno co mi się nie spodobało... to kilkuosobowa grupa szczeniaków, z których jeden ostro zdropszony i powyginany jakby go z procy nakarmili podbił do mnie i oznajmił mi, że moja kobieta (która chwilę wcześniej przyjechała do Nas do lokalu i zaczęła prawie od wejścia swój żywiołowy taniec zwracając na siebie uwagę tej hołoty niestety) jest Jego i żebym się tak na Nią nie patrzył bo będę miał problem. Zareagowałem na to śmiechem i olałem typa traktując to jako specyficzne ćpuńskie poczucie humoru ale gdy szczeniak zaczął na parkiecie trochę świrować wpadając na mnie i krzywo się patrząc musiało się to prędzej czy później skończyć pacyfikacją grupki dmuchawcorosłych pudzianów i przeszkoleniem w zbieraniu malin w krzaczorach nieopodal lokalu. Całą akcją podpadłem jeszcze wraz z kumplami Naszym kobitkom, poobijałem sobie łapy i tym optymistycznym akcentem zakończyłem przygodę z tym "klubem"

Tak więc co do selekcji - pierwszoplanowy problem. Druga sprawa to pozwolenie obsługi na bieganie dresiarskich łajz niepełnoletnich albo ledwo co po 18stce po knajpie... do tego naćpanych na potęgę (nie wiem któremu z Was sprawia radość obserwacja powyginanych jak na obrazach Dali mord ale mnie na pewno nie).

Tydzień później znajomy z ekipą wybrał się tam i oczywiście gdyby nie liczebność Jego grupy ponownie byłaby zadyma... lecz tym razem szczeniaki uznały, że 2 obcych na każdego z nich to za dużo... nawet dla wszechmogących...

Pozdrawiam i odradzam ten "lokal"... chyba, że ktoś jest fanem MMA (dla niewtajemniczonych - Mieszane Sztuki Walki) i MML (Małoletnie Mieszane Lachonarium)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 wrz 2008, o 10:36 
chce tam sie wybrac z kolezankami, tylko nie wiem czy w sobote nas wpuszcza, mamy po 16 lat.. ;p i czy wartoo ?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 wrz 2008, o 10:43 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2007, o 12:58
Posty: 162
Lokalizacja: Słupsk
Moze wpuszcza ;) .... trzeba sprobowac :wink:

Daj pozniej znac jak bylo, jak sie bawiliscie i czy warto tam chodzic :)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 wrz 2008, o 15:17 
na Boga!
wstep od 18
dziewczyno do kina idz albo do mc'donalda!
nie widzisz ze nikt tam nei chce gowniar?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 paź 2008, o 14:33 
Widzialem jak potraktowali bramkarze 2- 3 tyg temu jednego chłopaczka. Kazdy z barmkarzy 3 razy wiekszy od bitego... zlali go tak ze twarzy nie mozna bylo poznac... oczywiscie kopali go nawet jak stracil przytomnosc... na odchodnym stwierdzili - "że zasłużył..."... Podobno cos chcial zwędzic (kurtka czy cos)... to rozumiem ze ze 2 strzały skopa i wyjazd.. ale zeby do nieprzytomnosci... - wiecej tam nie pojde


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl