| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 01:55

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2009, o 11:13 
;d pisze:
bosheeee jak wy mnie dobijacie !!! bylam w kameleonie nie raz w sumie jest tam fajnie i w ogole;p ejj ale co wam przeszkadzaja malolaty ? spojrzcie na siebie od kiedy wy chodzicie i czy chodziliscie wczesniej a nie tylko ciagle sie czepiacie !! nawet nie wiecie ze klijetka wygladajaca na 20 lat to 16sto latka ! wiec dajcie sobie aspokoj ,bo wszedzie tylko to@ rozumiejm juz bez pzresady ale moim zdaniejm jak ktos rocznikowo ma 17stke powinien wejsc ;]


Z całą pewnością zgadzam się !!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 31 sie 2009, o 15:42 
przydaloby sie wiecej miejsca i wieksza selekcja w trakcie imprezy, bo jak widze nadropsowanego 17to latka to sie wstydze ze nie mam jeszcze 30lat...

co do malolatow to zalezy. Mam znajomych po 16, 17 a nawet 15 lat co tam bywaja i:
- zachowuja sie lepiej niz niejedna banda doroslych
- z nikim sie nie kloca
- z wygladu kazdemu dasz spokojnie 18lat
- nie chleja jak swinie
- nie cpaja

Do takiej mlodziezy na imprezach nic nie mam, a wrecz przeciwnie ;d


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 wrz 2009, o 21:17 
bylem w kameleonie kilkanascie razy juz wszystko tam jest ok muza ludzie i obsluga jedynym slowem obecnie nr 1 w slupsku


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 wrz 2009, o 14:48 
Wczoraj tj. 19 września 2009 jacyś kolesie stali przed Kameleonem i zaczepiali i bili prawie każdego kto wychodził lub wchodził do dyskoteki.

Zaczyna się robić niebezpiecznie.

Oczywiście nikt nie powiadomił Policji. Wkrótce zadymiarze odjechali taksówkami w nieznanym kierunku. Nigdy już nie pójdę do Kameleona.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 paź 2009, o 19:43 
Ja również jestem w Kameleonie bardzo często i nigdy jeszcze niewidziałam żadnej akcji z bramkarzami. Obsługa bardzo fajna. Co do ludzi to wiecie... raz są tacy a raz inni. Prezważnie jest ok. A za każdym razem w Kameleonie bawię się świetnie.
A tak na marginesie to również przyznaję, że w soboty są lepsze balety. Przedewszystkim więcej ludzi! :))


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 lis 2009, o 11:26 
Mam do sprzedania bilety dla czterech osób na dzisiejszą noc(sobotnią,14.11) w klubie Kameleon za 30zł do tego 4 wybrane drinki GRATIS! Sama nie mogę iść, jednakże szkoda żeby przepadły.

Prosze o kontakt telefoniczny.
tel. 669311349


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lis 2009, o 11:47 
Coś ostatnio psuje się w Kameleonie.
Nie ma już tych tłumów, które bywały kiedyś ;)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl