| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 22:43

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 4 mar 2014, o 12:44 
Ja polecam Panią Kasię ze studia Agnes. Jestem bardzo zadowolona z jej pracy. Chodzę do niej już kilka miesięcy i wiem że warta jest polecenia. Wiem że teraz będzie tam miesiąc spokoju bo nie będzie "rozdartej" p. Agnieszki.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 4 mar 2014, o 23:24 
Martyna pisze:
A ja szukałam opinii o Salonie w C.H Jantar, wcześniej przeczytałami, iż pracują tam praktykantki, postanowiłam więc wypytać co nieco moich koleżanek korzystających tam z usług :) Wszystkie znajome są bardzo zadowolone, ceny usług kosmetycznych adekwatne do rynku słupskiego, bardzo podobne do mniejszych salonów kosmetycznych w Słupsku. Byłam tam kilka dni temu, jestem bardzo miło zaskoczona pełnym profesjonalizmem z jakim do mnie podeszła pani kosmetolog. Bodajże ma na imię Justyna, albo Judyta :P Dowiedziałam się również,że nigdy nie było tam praktykantek, własciciel nie przyjmuje uczniów podobno.
Wiele podróżuję i juz niejednokrotnie korzystałam z wielu usług w wielu instytutach kosmetycznych, SPA idt... w całej Polsce . ... nigdy do tej pory nie spotkałam osoby,która tak dokładnie potrafi powiedziec co wykonuje, w jakim celu i jakie efekty dzięki danemu zabiegowi otrzymam. Dziewczyna,która mnie obsługiwała ma ogromna wiedzę z zakresu kosmetyki a nawet medycyny, poprostu wie co robi ,bez wątpienia tam wrócę.



W zupełności nie zgodzę się z dobrymi opiniami na temat c.h jantar - kosmetyczki bez doświadczenia prosto po szkole, która nie potrafi nawet wykonać najprostszej henny brwi i rzęs!!! Wymalowała wszystkie moje brwi (nawet te poza łukiem brwiowym) kiedy spojrzałam w lustro nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać!
Poprosiłam ową miłą panią o make up, który mi starła z połowy twarzy, na to usłyszałam odpowiedź, że nie posiada podkładu, ani kompaktu, myślałam, że ręce mi opadną, nie dość, że nie potrafi podstawowej czynności to jeszcze brak kosmetyków. Szybkim krokiem opuściłam jantar z niedomytym makijażem i z przekomicznymi brwiami.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2014, o 11:19 
Odeszła Pani Justyna i nie ma komu tam pracować. Słyszałam, że salon się zamyka :) 8)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 19 cze 2014, o 17:26 
Z całej siły uprzedzam przed wizytą w Salonie Masażu i Odnowy Biologicznej w Słupsku ul. Jana Pawła II 1. Tam to dopiero się dzieje: brudno, zimno, ciemno. Mikrodermabrazja trwająca 15 minut, porozrywane pory, na ich miejsce pojawiły się brzydkie, ciemne plamy, które teraz panicznie chronię przed słońcem, bo ciemnieją pod jego wpływem. Kobieta-właścicielka pomazała mi nie tylko twarz ale też włosy jakimś mazidłem, na które mówiła: maseczka. Żadnej lampy, aby mogła dokładnie zobaczyć problem skóry, żadnego szkła powiększającego. Wszystko robiła na pamięć. Wstyd mi było wracać ulicami do domu. Zabieg kupiłam na sweetdeal. Do dzisiaj żałuję.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 cze 2014, o 22:56 
Osobiście polecam Panią Justynę Kozłowską . Gabinet mieści się na Kilińskiego, niedaleko starego cmentarza :) Za każdym razem wychodzę od tej kobiety zadowolona :)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 13 paź 2014, o 06:57 
Z ręką na sercu mogę polecić Panią Magdę pracuje na dobrych kosmetykach robiła mi paznkocie hybrydowe z pieknymi wzorami oraz makijaż na sesje ślubną, makijaż trzymał się świetnie bez poprawek mile podobało mi się to, ze nie narzucała mi swojego zdania, najpierw mnie wysłuchała, a potem zaproponowała makijaż, razem zdecydowaliśmy w czym czułam się dobrze, Salon kosmetyczny Malena box 46 Manhatan tel. 518-300-019, a tu macie stronke :)
malena-kosmetyka.pl


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 gru 2014, o 16:11 
Nie polecam salonu Day spa innowacje w Slupsku. Najgorszy salon. Brak profesjonalizmu. Nie mają pojęcia na temat obslugi klienta, fatalna jakość. Nigdy nie polece tego dziadostwa.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl