| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 17:28

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Post: 3 maja 2012, o 16:50 
Kobiety,weźcie sie w garść.Zamiast zazdrościć pani Agnieszce,a zapewniam,że jest czego - choćby mnostwa zadowolonych klientek,bierzcie sie do roboty,zamiast wypisywać tutaj takie pierdoły.
Pani Agnieszka jest przesympatyczną profesjonalistką,sądząc po wypowiedziach powyżej,które są bardzo puste,konkurencja staje na rzęsach żeby tylko oczernić osobę.
Zapewniam ze swej strony,iż pani Agnieszka jest jedną z najlepszych stylistek w Słupsku.
Pozdrawiam pani Agnieszko,choć pewnie nie ma pani czasu na czytanie tych bzdur,a może to i lepiej ;-)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 5 maja 2012, o 20:20 
.............Tak cala konkurencja, wszytskie salony kosmetyczne uwzięły się na panią agnieszkę, biedna kobieta odbiera chleb od ust konkurencji !!!!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 6 maja 2012, o 12:29 
drogie rybeczki myszki i serduszka pani agi d...otóz nie tylko konkurencja jedzie po pani adze ale tez osoby ktore SA I BYLY NIEZADOWOLONE Z JEJ USŁUG!!!A TAKOWE SĄ!no ale wy zawsze bedziecie komitetem wzajemnej adoracji i tego nic nie zmieni;))widocznie lubicie kosmetyki z kauflandu i biedronki;))nice...


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 maja 2012, o 07:32 
konkurencja pisze:
.............Tak cala konkurencja, wszytskie salony kosmetyczne uwzięły się na panią agnieszkę, biedna kobieta odbiera chleb od ust konkurencji !!!!



a ty naucz sie pisac albo do szkoły sie zapisz! :mrgreen:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 maja 2012, o 16:46 
maaa meee mii mooo muuuuuuuuuuuu


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 maja 2012, o 18:56 
Witam trafiłam tu przez przypadek i jestem zdziwiona ... że macie taki kłopot ze znalezieniem dobrego salonu kosmetycznego z wykwalifikowaną kadrą która nie zaszkodzi a pomoże. Ja mam sprawdzoną i wykwalifikowaną Panią kosmetolog z gabinetu kosmetycznego Ines na Wolności i ją bym poleciła :D
Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 11 maja 2012, o 07:16 
Kasia pisze:
Witam trafiłam tu przez przypadek i jestem zdziwiona ... że macie taki kłopot ze znalezieniem dobrego salonu kosmetycznego z wykwalifikowaną kadrą która nie zaszkodzi a pomoże. Ja mam sprawdzoną i wykwalifikowaną Panią kosmetolog z gabinetu kosmetycznego Ines na Wolności i ją bym poleciła :D
Pozdrawiam


Ja też polecam salon Ines - profesjolanla obsługa! Będziecie zadowolone napewno. Polecam tez salon Malayka. Obecnie korzystam z usług tych dwóch saloników i nie mam zadnych zastrzeżeń ani do usług ani do cen - wszystko ok. Słyszałam tez o salonie w C.H Jantar koleżanki chwalą ale nie wiem jakie ceny ... czy któraś z Was drogie panie była w tym salonie? Jakaś chyba włoska firma...


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl