| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, o 06:36

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 8 sty 2010, o 00:13 
jamajka pisze:
Propo salonu GOLDWELL na MANCHATANIE to powiem tylko ze produkty są naprawde świetne ... ale jeżeli chodzi o wykonawstwo to tragedia, wybrałam się tam z koleżanką obie mamy jasne włosy i długie ja poprosiłam o podcięcie wyszłam załamana - jak by mnie dziki zwierz w lesie napadł i włosy wygryzł z tyłu głowy TRAGEDIA moja kolerzanka miała więcej szczęścia bo zamiast obcięcia zdecydowała się na pasemka wyszła niebieska a po paru dniach zrobiła się zgniło zielona ryczała okropnie ....


UWAGA UWAGA GOLDWELL!!!!!!
ostrzagam wszystkie Kobietki przed salonem GOLDWELL NA MANCHATANIE !!!! z własnego doświadczenia wiem, że laska tam pracująca nie ma zielonego pojęcia o fryzjerstwie. Na własnej skórze się przekonałam wychodząc z płaczem z zakładu po tym jak zobaczyłam moje obstrzępione włosy które wcześniej sięgały pasa a po interwencji tej "pseudo fryzjerki" sięgały mi do ramion, a prosiłam o podcięcie końcówek. Nie wspomne już o pasemkach gdzie wypadły mi 2 garści włosów gdyż się popaliły. Poszłam złożyć skargę do właściciela salonu ale on sobei z tego nic nie zrobił i skwitował tylko "przecież ładnie ma pani zrobione te włosy"...hmhm nie wiem czy to jemu mają się one podobać czy klientce żeby zachęcić do powtórnego odwiedzenia salonu. No ale cóż widocznie koleś nie ma pojęcia o tym, że poczta pantofelkowa działa i psuje sam sobie "takim czymś" wizerunek, opinie o własnym salonie. Bardzo bym chciała aby to trafiło do pana -PROSZE OTWORZYC OCZY BO BĘDA PUSTKI W SALONIE...... załamana klientka GOLDWELL


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 8 sty 2010, o 14:54 
Ostatnio zauważyłąm że chyba w 3 salonach na Manhatanie maja produkty Goldwell. 2 w żrodkowym przejściu i 1 w bocznym. Ja chodzę do tego w bocznym (tam gdzie jeste też kosmetyczka, piercing, solarium) i jestem super zadowolona. Farba długo i ładnie trzyma się na włosach, cięcie też ok. No i ceny suuuper :)

Kiedyś chciałąm wypróbować w innym, poszłam się umówić, to się laska pyta, czy mam farbę. Ja mówię, że nie, po to idę przecież do fryzjera. Tak to bym sama sobie pofarbowała. Ona na to, jaki chcę mieć kolor to oni zamówią! Powiedziałam co chcę ( nie miała żadnych próbek!!!) a ona popatrzyła na moje włosy i powiedziała "Coś wymyślimy". Nietrudno się domyślić, że na wizytę nie przyszłam.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 sty 2010, o 16:36 
Gość pisze:
Ostatnio zauważyłąm że chyba w 3 salonach na Manhatanie maja produkty Goldwell. 2 w żrodkowym przejściu i 1 w bocznym. Ja chodzę do tego w bocznym (tam gdzie jeste też kosmetyczka, piercing, solarium) i jestem super zadowolona. Farba długo i ładnie trzyma się na włosach, cięcie też ok. No i ceny suuuper :)

Kiedyś chciałąm wypróbować w innym, poszłam się umówić, to się laska pyta, czy mam farbę. Ja mówię, że nie, po to idę przecież do fryzjera. Tak to bym sama sobie pofarbowała. Ona na to, jaki chcę mieć kolor to oni zamówią! Powiedziałam co chcę ( nie miała żadnych próbek!!!) a ona popatrzyła na moje włosy i powiedziała "Coś wymyślimy". Nietrudno się domyślić, że na wizytę nie przyszłam.


UWAGA GOLDWELL !!!
chodzi mi o ten salon przy schodach cały oszklony -tam pracuje ta mało wykwalifikowana pseudo-fryzjerka


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 sty 2010, o 19:32 
ALE CO MOZE BYC NA MANCHATTANIE.....SŁOW BRAK......WIES NA WSI;))))))


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: fryzjer
Post: 30 sty 2010, o 14:59 
ja polecam salon fryzjerski ,,Mimi" na ul.Lutosławskiego na przeciwko Koziołka Matołka.super robią włoski.ładnie strzygą i dobierają ładne kolorki farb.ja tam chodzę z koleżankami od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowolone i nie zmienimy fryzjera a i nie maja drogo.miła obsługa i można z dziewczynami sie pośmiać i normalnie porozmawiać jak z koleżankami.jeszcze raz polecam i pozdrawiam panią Asie i panią Marzene


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: fryzjer
Post: 11 lut 2010, o 16:08 
Szukam fryzjerki p.Beaty, która pracowała na Niedziałkowskiego w LA FaMe. Robi fajne fryzurki, niestety już tam nie pracuje. Może ktoś wie gdzie teraz pracuje?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: fryzjer
Post: 12 mar 2010, o 20:48 
Z cała pewnością nie polecam Artura Gruszki. Na wizyte czekalam
przeszło 2 miesiace. Bardzo zależało mi, żeby ,,zajął,, sie mną
Artur poniewaz cieszył sie on dobra opinia, ale okazalo sie ze jest
bardzzooo przereklamowanny. Jest wredny i ordynarny. Umowiona byłam
na godzine 16, pomijam fakt, ze dopiero zajeto sie mna 20 minut po,
to akurat rozumiem, zdarza sie. Wlosy farbowal mi jego pracownik,
potem za strzyzenie zabral sie Artur i znowu oddal mnie w rece
swojego pracownika. Prosiłam zeby ułożyl mi wlosy na mala szczotke
bo znam swoje wlosy i ukladajac na duza wygladam jak << pies
pluto,,. trzy razy powtarzałam swoja prosbe ale fryzjer poprostu
mnie olal. Efekt byl taki jak przypuszczalam wygladalam tragicznie.
powiedziałam Arturowi, ze zalezało mi zeby on zajal sie mna od
poczatku do konca i ze nie wiedzialam ze tylko swoje klientki
trakrtuje powaznie a te co sa pierwszy raz to na odwal sie. Gdy
powiedzialam ze po 3 godzinach siedzenia u fryzjera powinnam
wygladac poprostu super a a on mi na to ze on tez tu siedzi od 9 i
jest zmeczony, ze ma chore dziecko i powinien byc z nim. Z taka
beszczelnoscia to sie nie spotkalam. Oczywiscie powiedzialam ze to
jest jego praca i nikt go nie zmusza i ze na wlasne zyczenie goni za
kasa.Odzywal sie do mnie ordynarnie, byl beszczelnym. tylko kto tu
jest dla kogo?? Wyszłam z gabinetu jakbym dopiero glowe umyla i na
odczepnego wysuszyla wlosy. Na dowidzenia uslyszalam ,, do
niezobaczenia,,. za ta ,, przyjemnosc,, zaplacilam 150 zł. Za to jak
mnie potraktowal nie powinnam zaplacic mu ani zlotowki. Z cala
pewnoscia leci na opinii. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl