| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, o 18:09

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 sie 2010, o 22:56 
Kupiłam bluzkę w Realu w Jantarze. Na metce cena 25 zł na paragon nabite 55 zł. To nie był pierwszy raz, czasem znajduję różnice w cenie 1-2 zł, ale też często w ogóle nie sprawdzam paragonów.
Następnego dnia poszłam po zwrot gotówki. Pani zwróciła mi różnicę.
Weszłam na Real, chciałam kupić krem Loreala do twarzy. Cena pod kremem 19,95, ale sprawdziłam na skanie - 20,95. Sprawdziłam kod - ten sam. Wkurzyłam się strasznie, zaniosłam krem do informacji razem z kartką z kodem i ceną.
Poszłam dalej, patrzę - promocja dwa szampony Loreal + odżywka 18,95. Po zapłaceniu rachunku w kasie okazuje się, że jednak 19,95. Wkurzona jak nie wiem co, poszłam sprawdzić - może źle zobaczyłam. Oczywiście kartka z napisem "zestaw szapon+odżywka - 18,95" - ale kod, małymi literami pisany, inny.
-A w du.. - pomyślałam sobie, wezmę tylko farbę do włosów i do domu. I co??? Farba do włosów Loreal - cena na kartce (kod ten sam) - 28,95 - na skanie 30,95!!! Zaniosłam kartkę i farbę do informacji.
-Znowu? - zdziwił się ochroniarz widząc mnie po raz trzeci.
-Bez komentarza. - odpowiedziałam wściekła kładąc towar na ladzie.

Ludzie!!! Czy to ja mam takiego pecha, czy rżną nas na czym tylko mogą?!!!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 20 sie 2010, o 07:27 
Ania B pisze:
Kupiłam bluzkę w Realu w Jantarze. Na metce cena 25 zł na paragon nabite 55 zł. To nie był pierwszy raz, czasem znajduję różnice w cenie 1-2 zł, ale też często w ogóle nie sprawdzam paragonów.
Następnego dnia poszłam po zwrot gotówki. Pani zwróciła mi różnicę.
Weszłam na Real, chciałam kupić krem Loreala do twarzy. Cena pod kremem 19,95, ale sprawdziłam na skanie - 20,95. Sprawdziłam kod - ten sam. Wkurzyłam się strasznie, zaniosłam krem do informacji razem z kartką z kodem i ceną.
Poszłam dalej, patrzę - promocja dwa szampony Loreal + odżywka 18,95. Po zapłaceniu rachunku w kasie okazuje się, że jednak 19,95. Wkurzona jak nie wiem co, poszłam sprawdzić - może źle zobaczyłam. Oczywiście kartka z napisem "zestaw szapon+odżywka - 18,95" - ale kod, małymi literami pisany, inny.
-A w du.. - pomyślałam sobie, wezmę tylko farbę do włosów i do domu. I co??? Farba do włosów Loreal - cena na kartce (kod ten sam) - 28,95 - na skanie 30,95!!! Zaniosłam kartkę i farbę do informacji.
-Znowu? - zdziwił się ochroniarz widząc mnie po raz trzeci.
-Bez komentarza. - odpowiedziałam wściekła kładąc towar na ladzie.

Ludzie!!! Czy to ja mam takiego pecha, czy rżną nas na czym tylko mogą?!!!



A WIESZ CO TO JEST CZYTNIK KODU?ZAWSZE SPRAWDZAJ PRZED POJSCIEM DO KASY I ZAOSZCZEDZISZ NERWOW I KASY!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 sie 2010, o 22:11 
No wybacz!!! Jak kupuję ze 100 różnych artykułów, a jestem z dwójką małych dzieci kręcących się dookoła, to faktycznie mam czas na latanie ze wszystkim do czytnika... raczej wolę zmienić sklep. Przecież we wszystkich sklepach nie ma takiego bałaganu z cenami... chyba.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 gru 2010, o 12:27 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 gru 2010, o 14:27
Posty: 6
Uważam pretensje Ani za uzasadnione. Przy większej ilości zakupów ciężko jest sprawdzić wszystko przy czytniku. Do tego jeśli sporo artykułów okaże się droższych o ok. 1zł, to może się z tego uzbierać jakaś znacząca suma. A czytniki też nie zawsze chcą nam odczytać kody kreskowe.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 gru 2010, o 14:40 
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Rejestracja: 13 gru 2010, o 14:27
Posty: 6
Przy okazji: znalazłam też jeden starszy wątek na ten temat, który potwierdza wspomniany problem -> Link do wątku.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl