| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 22:45

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Post: 17 lip 2012, o 19:54 
marian z abm=u to stary podrywacz ale jak ma taka brzy...ka zone to nie dziwie sie....


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 18 lip 2012, o 08:05 
ona pisze:
marian z abm=u to stary podrywacz ale jak ma taka brzy...ka zone to nie dziwie sie....



a najbardziej lubi blondynki z duzymi cycami....i na dupy sie gapi cały czas :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 sie 2012, o 15:14 
U MARIANA EROTOMANA :mrgreen: :D :P


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 sty 2013, o 19:17 
Witam. Miałam styczność z tą szkoła i muszę powiedzieć, że jestem strasznie niezadowolona. A wszystko to przez to,że najważniejszą osobą jest tam Pani Kasia, która olewa strasznie swoich klientów, odwołuje jazdy często bezpośrednio godzinę przed. Sama owszem też parę razy odwoływałam, ale to jak już naprawdę coś ważnego mi wypadło, a Pani K. robiła to notorycznie. Na teorii jest ciągły chaos i zamieszanie również dzięki Pani K. Tydzień przed egzaminem w WORDZIE umówiłam się z Panią K., aby zapisać się na jazdy, 5 godzin które mi zostały, miała być po 20 minutach,ale wgl nie przyjechała.Czekałam na nią godzine,a potem nie odbierała ode mnie telefonów, wiec byłam zmuszona wykupić 2h w innej szkole. Nie mogę narzekać na instruktorów, ponieważ naprawdę dobrze uczą. Najlepszym instruktorem w szkole Pani K. jest Pan Andrzej i Pan Grzegorz. Wiele mnie nauczyli, za co jestem im bardzo wdzięczna. Chociaż wielu rzeczy, których nie nauczyłam się w szkole Pani.K , nauczył mnie Pan Jan na tych dwóch dokupionych godzinach.Zdałam prawko za drugim razem, po pół roku męczenia się z nastrojami Pani Katarzynki. ;> Jeżeli ktoś jest naprawdę cierpliwy to polecam tą szkołę ze względu na instruktorów , bo naprawdę dobrze uczą, ale jeżeli chcecie zdać prawko szybciej proponuję wybrać inną szkołę.;)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lut 2013, o 15:04 
czy na skutery też się robi tak trudną teorie jak na prawko na samochód?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 lut 2013, o 20:38 
Czy jak się robi prawko na skuter to też są te same testy co na prawko na samochody?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 5 paź 2013, o 18:29 
Polecam,czyli przyłączam się do samych superlatyw dla pceu p. Lisika. Konkretnie i jak dla mnie..... Skutecznie:):):)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl