| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 13:32

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Post: 8 kwie 2011, o 09:24 
Koles pisze:
Proponuje wszystkim PCEu z koszalinskiej, super teoria, jazdy szybko i skutecznie, jesli tak nazwac fakt,ze zdalem za i , paru ziomkow ze szkoly i osiedla takze ( w tym kolezanki) . Polecam i nie dam sie przekonac,ze ktos jest lepszy, zreszta widac to w gazetach i stat. word!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdro p. Lukasz i p. Kozlowski
leon z ferajny



LUX REKLAMA;))ALE TO NIE TEN DZIAŁ';)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 8 kwie 2011, o 09:25 
Andrzej pisze:
Jakoby, że niedawno skończyłem kurs to chciałbym napisać jedną pochwalna recenzję dla szkoły ABM. Jeździłem z p. Wojtkiem i nigdy na niego nie narzekałem, wyszkolił, pokazał mi wszystkie miejsca gdzie egzaminator mógłby mnie na luzie uwalić. Pokazał, jak być dobrym kierowcą, bez darcia ryja jak to niektórzy instruktorzy robią, spokojnie. Te 2 próbne egzaminy przydały się na "prawdziwym" - Teoria zero błędów!, a praktyka 2 głupie błędy :) (ruszałem z ręcznego na placu manewrowym, no i zapomniałem kierunku przy zawracaniu) zresztą często Wojtek mówił, że jeśli uwalę to za jakąś głupotę? Masz jakieś pytania do mnie jako kursanta w tej szkole? Wal na gg odpowiem ci na proste pytania. GG: 9712977 :D



TO PRAWDA WOJTEK JEST BARDZIEJ KONKRETNIEJSZY ALE DLA DELIKATNYCH MARIAN;)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Prawo jazdy
Post: 28 wrz 2011, o 13:22 
Buli pisze:
Proponuje Pana Szambelan z Arciszewskiego

jestem bardzo zadowolona i z Pana Szambelana i z osk GRYF i co z tego że jeżdzi jeden facet ale uczy świetnie mam problem z rękawem robię dobrzeinstruktorem na egzaminie już 5 razy nie wyjechalam z placu z


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 lis 2011, o 23:26 
IDA pisze:
Andrzej pisze:
Jakoby, że niedawno skończyłem kurs to chciałbym napisać jedną pochwalna recenzję dla szkoły ABM. Jeździłem z p. Wojtkiem i nigdy na niego nie narzekałem, wyszkolił, pokazał mi wszystkie miejsca gdzie egzaminator mógłby mnie na luzie uwalić. Pokazał, jak być dobrym kierowcą, bez darcia ryja jak to niektórzy instruktorzy robią, spokojnie. Te 2 próbne egzaminy przydały się na "prawdziwym" - Teoria zero błędów!, a praktyka 2 głupie błędy :) (ruszałem z ręcznego na placu manewrowym, no i zapomniałem kierunku przy zawracaniu) zresztą często Wojtek mówił, że jeśli uwalę to za jakąś głupotę? Masz jakieś pytania do mnie jako kursanta w tej szkole? Wal na gg odpowiem ci na proste pytania. GG: 9712977 :D



TO PRAWDA WOJTEK JEST BARDZIEJ KONKRETNIEJSZY ALE DLA DELIKATNYCH MARIAN;)

to się nazywa trzepanie kasy. Słupski Word ma nowe modele samochodów Punto EVO a ABM zakupił ostatnie auta i olał kursantów bo uznali że wystarczy im Punto Grande. Możecie to sprawdzić po nr rejestracyjnych samochodów. Ostatnie nr. rejest. samochodów abm-u są wyższe niż w Wordzie. Więc oni wiedzieli że są nowe modele aut ale kupili stare BO TANIEJ. Na swojej stronie piszą że mają identyczne samochody jak na egzaminie. Skrót abm-u yo Agresywnie Brać Monetę


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 18 lis 2011, o 11:19 
olewka pisze:
IDA pisze:
Andrzej pisze:
Jakoby, że niedawno skończyłem kurs to chciałbym napisać jedną pochwalna recenzję dla szkoły ABM. Jeździłem z p. Wojtkiem i nigdy na niego nie narzekałem, wyszkolił, pokazał mi wszystkie miejsca gdzie egzaminator mógłby mnie na luzie uwalić. Pokazał, jak być dobrym kierowcą, bez darcia ryja jak to niektórzy instruktorzy robią, spokojnie. Te 2 próbne egzaminy przydały się na "prawdziwym" - Teoria zero błędów!, a praktyka 2 głupie błędy :) (ruszałem z ręcznego na placu manewrowym, no i zapomniałem kierunku przy zawracaniu) zresztą często Wojtek mówił, że jeśli uwalę to za jakąś głupotę? Masz jakieś pytania do mnie jako kursanta w tej szkole? Wal na gg odpowiem ci na proste pytania. GG: 9712977 :D



TO PRAWDA WOJTEK JEST BARDZIEJ KONKRETNIEJSZY ALE DLA DELIKATNYCH MARIAN;)

to się nazywa trzepanie kasy. Słupski Word ma nowe modele samochodów Punto EVO a ABM zakupił ostatnie auta i olał kursantów bo uznali że wystarczy im Punto Grande. Możecie to sprawdzić po nr rejestracyjnych samochodów. Ostatnie nr. rejest. samochodów abm-u są wyższe niż w Wordzie. Więc oni wiedzieli że są nowe modele aut ale kupili stare BO TANIEJ. Na swojej stronie piszą że mają identyczne samochody jak na egzaminie. Skrót abm-u yo Agresywnie Brać Monetę



NO PROSZE JAK KONKURENCJA NIE ŚPI Z ZAZDROSCI :mrgreen: I CO JESZCZE POWIESZ?NIE MOZESZ SCIERPIEC ZE ABM ZAJAL 2 MIEJSCE W RANKINGU>?HM? :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 lis 2011, o 18:57 
POWIEDZIEĆ to ci NIE POWIEM ale NAPISZE ze ta kasę co wydałeś na sms-y mogłeś przeznaczyć na PUNTO EVO bo ogólnie wiadomo że szkoły nabijały ranking wysyłając sms-y na siebie, piszą o tym na wszystkich forach i nie masz się czym chwalić, zresztą na swojej stronie piszesz że jesteście najlepszą szkołą ale w WORDZIE na stronach niema was na pierwszym miejscu. TAK WIĘC KUP PUNTO EVO I Z MOJEJ STRONY NA PEWNO NIE PRZECZYTASZ WIĘCEJ KOMENTARZY NA TEN TEMAT


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 sty 2012, o 21:38 
szukacie dobrej szkoly to patrzcie na wyniki szkól w WORD, najlepsze wyjscie, tu jest link http://bip.word.slupsk.pl/files/userfil ... b_2011.pdf


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl