| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 13 maja 2024, o 00:01

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 27 kwie 2009, o 16:20 
Dokładnie. Wybory były ustawione. Na próbach dziewczyna, która wygrała była wrózniana przez organizatorów. Juz duzo wczesniej wszyscy mówili,że wygra własnie ona. Dziewczyna, która nie wygrala fair, tylko zwyczajnie się podlizywała,pewnie była w stanie zrobic wszystko żeby wygrac. Było wiele pięknych dziewczyn , które nie wygrały (np. dziewczyna z Ciemina- piękna, zgrabna, kobieca) to jest przykład kobiecosci ! Miss powinna być zgrabna a nie prosta jak ''deska'' , bo to co, chude wcale nie znaczy piękne. Wszyscy juz przed wyborami znali wyniki. Jest mi jedynie przykro tych dziewczyn, ktore są naprawde ładne i zaslugiwały na wyróznienie. Jest mowa o wyborach w Gdansku, bardzo bym chciał zeby miss wzięła w nich udział, tylko przypominam,ze tam nie bedzie ustawionych wynikow.
Wygrała sztuczność !

Miss podobno byla bardzo zaskoczona z wyników czy aby na pewno ?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 27 kwie 2009, o 22:05 
ja też byłam za Olą... jakoś o zadnym ustawieniu nie iwiedziałam... moim zdaniem poprostu była najładniejsza. dlatego na nią głosowali, jak sie podoba to co na to poradzić. jak czytam te komentarze to nie możecie sie z tym pogodzić i już. ja tam żadnej ładniejszej nie widziałam. Każdy głosuje na tą, która im sie podoba... jak sie podobała to sie nie dziwie, że wiedzieli że wygra... żadnych ustawień nie było!!! zazdrość przez was przenika hehe
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 06:45 
Nie zazdrosc moim zdaniem powinna wygrac dziewczyna naturalna, piękna a ta ma chyba cos z oczami a na dodatek strasznie spalona na solarium bleeee... sztuczna!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 14:02 
Miss wybiera się za skromność, inteligencje, sympatyczność, , piękno i grację . Więc Ola jest 100% NIE przykładem.

- Za skromna to ona nie jest. Przechwala się byle czym. (Miałem okazję ją poznać i słyszeć od ich bliskich znajomych)
- Inteligencje zostawiam raczej bez komentarza.
- Wredna, od razu jej to z oczy widać. Wszystko by zrobiła żeby wygrać gdyby nie było to ustawione.
- W solarium to ona chyba śpi 8h codziennie. Chude, kościste i jest niewymiarowa. Ktoś tam napisał że ma biust fajny . Chłopie to wyślij ją na miss piesi albo pośladków a nie na MISS.
- Patrząc jak Ona chodzi to musiałem zamknąć oczy bo aż szczypało.. Masakra do 3 potęgi. Krzywo i sztucznie. Mało tego wzrost każdej startującej powinien mieć 170> tak jest w regulaminie.

Mało tego to małolata. Ma 16 lat a nawet gazeta pisze że zdaje maturę i jak tu komukolwiek wierzyć. Wybory były od 17> . Wszystko wcześniej było ładnie załatwione i poleciały koperty. Ale nie dziwmy się. To polska i sami ją tworzymy.

Powiedzmy kandydatka nr.5 (Alicja Dułak) albo nr.4 (Katarzyna Drywalska) ona kwalifikują się na pierwsze miejsca. Mają wszystko to czego nie profesjonalne Jury nie widzi. Znam się trochę na tym bo sam zasiadałem niegdyś w Jury wyborów miss tylko wyższe szczeblem. Szczerze mówiąc zastanawiam się nad zaproponowaniem w.w Panią startu w wyborach Miss Polski Nastolatek bo według mnie bardzo je zbili z ambicji a mają potencjał. Gratuluje nie wygranym i pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 17:10 
Damian pisze:
Kensei pisze:
Dlaczego ktoś skasował posty.....;/
Pozdrawiam


Na forum eSlupsk.com nie reklamujemy innych serwisow.
I nie pozwalamy, by ktokolwiek szkalował dobre imię beznadziejnego fotografa? <3


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 kwie 2009, o 22:31 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2007, o 12:58
Posty: 162
Lokalizacja: Słupsk
Kensei pisze:
Rozumiem. W takim razie mogę udostępnić swoje zdjęcia serwisowi. Pozdrawiam


Podaj jakis kontakt do siebie.. a najlepiej odezwij sie na GG.
Dane tu: http://www.eslupsk.com/mailer.php

;)


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl