| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, o 19:19

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Morpol
Post: 24 mar 2010, o 09:07 
Prcaownik pisze:
Prężnie działający zakład(dwu zmianowo), zatrudniający ok. 3 tys ludzi. Nieustanie rozszerzający swój rynek , dynamika rozwoju zakładu jest zauważalna.(np. nowy parking, hale produkcyjne, maszyny, szkolenia dla pracowników). Jedynie wypadałoby zrobić coś z drogą dojazdową.
Zakład spełnia wymogi unijne, tak więc prezentuje wysoki poziom.
Zarobki jak na ten rejon Polski zupełnie niezłe.Warunki pracy: dobre.
Minusem jest na pewno nieprzewidywalny plan pracy. Z tego co mi wiadomo również atmosfera pracy na różnych działach nie zawsze jest sypatyczna jednak nie ma chyba co się dziwić,zakład bowiem jest zróżnicowany pod względem poziomu wykształcenia, kultury i pochodzenia ludzi , których zatrudnia.
Warto nadmienić, że szef zkładu mimo swojej (łagodnie ujmując) porywczości w sytuacjach krytycznych zapewnia wsparcie finansowe. Pracownicy, którzy mają do niego jakiekolwiek uwagi, są po prostu niewdzięczni, bo powody do narzekania znajdą się zawsze (jak wszędzie), ale prawda jest taka, że nikt inny w tym rejonie nie zapewnia takich warunków zarobkowania.Młodzież po studiach, z wykształceniem wyższym na pewno zostanie doceniona. Studenci są zwalniani na zajęcia.Zakład wykazuje się więc elastycznością.

Reasumując: Jest OK.


NIE ROB SOBIE SIARY I NIE PISZ GLUPOT!!!CHYBA NAWET NIE BYLES CZY BYLAS TAM WIEC NIE PISZ H...WIE CZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!! :x


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
 Tytuł: Re: Morpol
Post: 16 kwie 2010, o 21:16 
GOSC pisze:
Prcaownik pisze:
Prężnie działający zakład(dwu zmianowo), zatrudniający ok. 3 tys ludzi. Nieustanie rozszerzający swój rynek , dynamika rozwoju zakładu jest zauważalna.(np. nowy parking, hale produkcyjne, maszyny, szkolenia dla pracowników). Jedynie wypadałoby zrobić coś z drogą dojazdową.
Zakład spełnia wymogi unijne, tak więc prezentuje wysoki poziom.
Zarobki jak na ten rejon Polski zupełnie niezłe.Warunki pracy: dobre.
Minusem jest na pewno nieprzewidywalny plan pracy. Z tego co mi wiadomo również atmosfera pracy na różnych działach nie zawsze jest sypatyczna jednak nie ma chyba co się dziwić,zakład bowiem jest zróżnicowany pod względem poziomu wykształcenia, kultury i pochodzenia ludzi , których zatrudnia.
Warto nadmienić, że szef zkładu mimo swojej (łagodnie ujmując) porywczości w sytuacjach krytycznych zapewnia wsparcie finansowe. Pracownicy, którzy mają do niego jakiekolwiek uwagi, są po prostu niewdzięczni, bo powody do narzekania znajdą się zawsze (jak wszędzie), ale prawda jest taka, że nikt inny w tym rejonie nie zapewnia takich warunków zarobkowania.Młodzież po studiach, z wykształceniem wyższym na pewno zostanie doceniona. Studenci są zwalniani na zajęcia.Zakład wykazuje się więc elastycznością.

Reasumując: Jest OK.


NIE ROB SOBIE SIARY I NIE PISZ GLUPOT!!!CHYBA NAWET NIE BYLES CZY BYLAS TAM WIEC NIE PISZ H...WIE CZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!! :x





te ddwie wypowiedzi sa dla mnie tak samo śmieszne pracuje tam 4 lata jestem teraz na 3 roku studiow zaocznych co prawda moze uda mi sie je skonczyc ale na pewno nie bylo tak kolorowo ze mnie zwalniali z dobroci serca a tym bardziej na pewno nie bede mniala mozliwosci awansu poniewaz nie umiem pewnej waznej rzeczy czyli "lizania d....." bo na tym to wszytko polega a zarobki sa coraz gorsze i nic tu nie da staz pracy czy ilosc przepracowanych lat


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 kwie 2010, o 09:25 
te ddwie wypowiedzi sa dla mnie tak samo śmieszne pracuje tam 4 lata jestem teraz na 3 roku studiow zaocznych co prawda moze uda mi sie je skonczyc ale na pewno nie bylo tak kolorowo ze mnie zwalniali z dobroci serca a tym bardziej na pewno nie bede mniala mozliwosci awansu poniewaz nie umiem pewnej waznej rzeczy czyli "lizania d....." bo na tym to wszytko polega a zarobki sa coraz gorsze i nic tu nie da staz pracy czy ilosc przepracowanych lat


TY SIE NADAJESZ TYLKO DO BURŻUAAA MORPOLU....HAHAHAH STUDIA I MORPOL KOMEDIA ROKU 2010.... :mrgreen: :D MASZ WYSOOOKIEEE AMBICJE LASECZKO :mrgreen:


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 24 wrz 2010, o 21:44 
Gość pisze:
Mysle o pracy w firmie morpol na dziale plastry i zastanawiam sie ile osoby pracujace tam maja na godzine.

Moze ktos z Was tam juz pracuje lub staral sie tam o prace i wie?



Pracuje tam od jakiegos czasu na plastrach i powiem ze bardzo podoba mi sie ta praca:)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: praca morpol
Post: 2 paź 2010, o 19:02 
pracuje od niedawna w morpolu i muszę przyznać , ze nie spodziewałam się takiej organizacji takiego rozmachu jezeli chodzi o zatrudnienie . Jak na poczatek uważam - nie jest zle . Mam nadzieje związac sie z tą firmą na b. dugie lata. Uwazam ze warto


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: PRACA MORPOL
Post: 21 paź 2010, o 11:10 
TEZ PRACOWAŁAM W MORPOLU, NATOMIAST POWSTAWAŁY WTEDY 2 NOWE LINIE PRODUKCYJNE , MIAŁAM BARDZO NIE ZGRANĄ ZAŁOGĘ KAŻDA Z NAS MIAŁA INNE PENSJE, PRACA JAK TO PRACA CIĘŻKO, PRACOWAŁAM PRZED ŚWIĘTAMI PO 6DNI Z RZEDU 1 DZIEN WOLNY I 5 NOCY 2 DNI WOLNEGO, CZŁOWIEK JEST PRZEMĘCZONY, W DOMU NIE ZROBI NIC. PONIEWAŻ TERAZ CIĘŻKO Z PRACĄ MYŚLĘ O POWROCIE


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 lis 2010, o 11:24 
słuchajcie , o morpolu krąży wiele legęd i wiele sie mówi sam myslałwem że to jest dziwna firma. pracownicy nazywają ją fabryką cudów. może tak ale pewne jest to że w firmie nie przestrzega się prawa pracy do tego stopnia jak by nie była częścią polskiego przetwórstwa trylko konsorcjum mieszczącym się głęboko w chińskiej prowincji. ostatnio musieliśmy opdrabiać dzień pierwszego listopada w pażdzierniku. pracodawca uważa chyba że zatrudnia tępych ludzi którzy nie wiedzą co i za ilę im się należy. próbowano kilkakrotnie podejmować temat założenia związków zawodowych na terenie zakładu,,,, ale wszyscy sie boją.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl