| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Slupsk, eSlupsk, portal mieszkancow Slupska i okolic, Forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 10:02

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Spacer z psem
Post: 11 wrz 2008, o 15:51 
Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi wychodząc na spacer ze swoim pupilem przestrzega zasad i sprząta po nim...kolejny krok do normalności w naszym mieście.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 11 wrz 2008, o 21:33 
olek pisze:
Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi wychodząc na spacer ze swoim pupilem przestrzega zasad i sprząta po nim...kolejny krok do normalności w naszym mieście.

To prawda, sama mieszkam w centrum miasta, mam dwa sympatyczne psiaki i nie wyobrażam sobie by po nich nie posprzątać. Niby dlaczego moje psy mają zapaskudzać nasze piękne miasto????? Jeszcze niedawno moje działania budziły jedynie zdziwione i trochę pełne politowania spojrzenia, ale ja nie ustawałam... Aż tu patrzę, jedna Pani z woreczkami, za chwilę pan, potem znowu dwie panie. Super!!! Powinna tylko jeszcze cześciej straż miejska napominać i karać tych co nie sprzątają.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 wrz 2008, o 20:45 
Ja niestety nie mam tak dobrych doświadczeń. Chodząc na spacer z psem często widzę spacerujących ludzi ze swoimi pupilami, którzy nie sprzątają niestety po swoich ulubieńcach. Przedwczoraj zwróciłam jednej pani uwagę to obrzuciła mnie takimi epitetami, których nie przytoczę tutaj. Długa jednak przed nami droga do normalności :(


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2008, o 16:16 
O jakiej normalności Wy mówicie? Chodzą z wielkimi psami bez kagańców, często i bez smyczy, a ze szkół wracają małe dzieci. Chciałabym, żeby taki właściciel psa wczuł się w rolę tego dziecka, które z przerażeniem w oczach musi się minąć z ulubieńcem pana. Ludzie opamiętajcie się! A mało tego, jak juz macie pieska, to zabierajcie go też ze sobą na imprezki, żeby nie musiał zostawać w domu i wyć. Nie mam nic przeciwko psom, ale ich właścicielom, którzy niejdnokrotnie udowadniają, że daleko im do ............... ich pupilów. :D


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 wrz 2008, o 18:46 
ola pisze:
daleko im do ............... ich pupilów. :D


W 100% popieram. Właściciele psów są bardziej wyrozumiali dla psa niż dla drugiego człowieka.
Ile jeszcze dzieci musi zostać pogryzionych, zagryzionych na śmierć by to się zmieniło?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 wrz 2008, o 16:15 
Bodo, zgadzam się z Tobą. Każdy pies powinien choć raz pogryźć swojego Pana, by ten zrozumiał, co to znaczy strach przed cudzym psem. Gojenie ran nauczyłoby może wtedy, że pies ma mieć kaganiec i smycz, a każdy przechodzień a zwłaszcza dziecko ma się czuć bezpiecznie. To nie jest era psów i ich właścicieli, świat jest dla wszystkich, tylko nie wszyscy potrafią respektować ogólnoludzkie prawa i szanować innych.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lut 2009, o 16:25 
Ja tez stanowczo popieram. tak się składa że moje okno jest zwrócone na park i uwierzcie że ludzie wogóle nie dbaja o to. pies załatwia swoje i tyle;-) A o tych kagańcach nie wspomnę już bo czesto sie zdarza że wogóle pieski biegają i bez smyczy i bez kaganca. Tak wiec bardzo dużo nam jeszcze barkuje... Ale myśle że jak by się ktos za to do porządku wziął byłoby ok. Pozdrawiam :)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2016 www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone | ISSN 1689-6238
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl