| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Tablica ogloszen, najnowsze ogloszenia, Slupsk, eSlupsk
Strona głównaStrona główna Zarejestruj sięZarejestruj się Zaloguj sięZaloguj się Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Nowe ogłoszeniaNowe ogłoszenia RegulaminRegulamin SzukajSzukaj

eSlupsk.com/ogloszenia / 1. PRACA / Oferty pracy

Komisjoner (k/m) - Burgwedel - Niemcy
ogłoszenia tej kategorii ogłoszenia tej osoby Kontakt z osobą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

Miejsce pracy: Burgwedel koło Hannoveru

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
● Skanowanie towarów
● Inwentaryzacja
● Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
● Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

● Gotowość do pracy zmianowej
● Sprawne zapamiętywanie liczb
● Samodzielność, dokładność
● Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
● Doświadczenie na podobnym stanowisku
● Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Sp. z o. o. ul. Gdańska 36 PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com Tel. 052/522 80 50

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: ConceptPlus
E-Mail: bydgoszcz@cp-personal.com

Szczegóły ogłoszenia

Miejscowość: Burgwedel
Telefon kontaktowy: 052/522 80 50
Identyfikator ogłoszenia: 8852
Oglądalność ogłoszenia:22
Wygaśnie: 2020.12.01 (w 42 Dni)
Dodane: 2020.10.02

Mamy 18 aktualnych ogłoszeń. Obecne ogłoszenia były już przeglądane 344 razy.
eSlupsk.com  nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieściły.
© 2007 - 2016   www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone    |    ISSN 1689-6238

Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com  |  eFrancja.com  |  eHiszpania.com  |  eHolandia.com  |  eNiemcy.com  |  eNorwegia.com  |  eSzwecja.com
GBritain.net  |  eLondyn.com  |  eSzkocja.com  |  eIrlandia.com  |  GBritain.biz  |  eLondyn.net  |  eDublin.net  |  eAnglia.net  |  Mardyt.net
Inne ciekawe strony:
eKoszalin.com  |  ePraca.net  |  eMieszkanie.net  |  eZdrowie.net  |  ePsycholog.net  |  KupSprzedaj.net   |  PolBird.com   |  eSlupsk.net
MazNaZlecenie.pl  |  SklepFM.com  |  ZonaNaZlecenie.pl
MazNaZlecenie.slupsk.pl  |  ZonaNaZlecenie.pl  |  MazNaZlecenie.com