| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Tablica ogloszen, najnowsze ogloszenia, Slupsk, eSlupsk
Strona głównaStrona główna Zarejestruj sięZarejestruj się Zaloguj sięZaloguj się Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Nowe ogłoszeniaNowe ogłoszenia RegulaminRegulamin SzukajSzukaj

eSlupsk.com/ogloszenia / 1. PRACA / Oferty pracy

Pracownik (k/m) ds. wprowadzania danych - wsparcie działu księgowości - Niemcy
ogłoszenia tej kategorii ogłoszenia tej osoby Kontakt z osobą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

Opis:

Nasz klient z branży spożywczej poszukuje:

Pracownika (k/m) ds. wprowadzania danych

Miejsce pracy: Haren (Ems)

Skorzystaj z różnorodnych możliwości rozwijającej się firmy i rozpocznij pracę w Niemczech od zaraz!

Zakres obowiązków:

● Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników
● Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim
● Kontrola dokumentów
● Wsparcie działu księgowości przy wystawianiu rozliczeń wypłaty
● Prace biurowe w dziale personalnym

Oferujemy:

● Nowoczesne stanowisko pracy
● Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
● Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole
● Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
● Pomoc w organizacji zakwaterowania

Wymagania:

● Minimum wykształcenia średniego o profilu handlowym
● Doświadczenia w pracy w dziale personalnym
● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech
● Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
● Dokładności, samodzielności
● Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
● Zdolności do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętności pracy w zespole
● Prawa jazdy Kl. B

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: ConceptPlus
E-Mail: bydgoszcz@cp-personal.com

Szczegóły ogłoszenia

Telefon kontaktowy: +48 517 675 433
Miejscowość: Haren(Ems)
Identyfikator ogłoszenia: 8882
Oglądalność ogłoszenia:27
Wygaśnie: 2021.05.11 (w 22 Dni)
Dodane: 2021.03.12

Mamy 16 aktualnych ogłoszeń. Obecne ogłoszenia były już przeglądane 392 razy.
eSlupsk.com  nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieściły.
© 2007 - 2016   www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone    |    ISSN 1689-6238

Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com  |  eFrancja.com  |  eHiszpania.com  |  eHolandia.com  |  eNiemcy.com  |  eNorwegia.com  |  eSzwecja.com
GBritain.net  |  eLondyn.com  |  eSzkocja.com  |  eIrlandia.com  |  GBritain.biz  |  eLondyn.net  |  eDublin.net  |  eAnglia.net  |  Mardyt.net
Inne ciekawe strony:
eKoszalin.com  |  ePraca.net  |  eMieszkanie.net  |  eZdrowie.net  |  ePsycholog.net  |  KupSprzedaj.net   |  PolBird.com   |  eSlupsk.net
MazNaZlecenie.pl  |  SklepFM.com  |  ZonaNaZlecenie.pl
MazNaZlecenie.slupsk.pl  |  ZonaNaZlecenie.pl  |  MazNaZlecenie.com