| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Galeria zdjęć Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Tablica ogloszen, najnowsze ogloszenia, Slupsk, eSlupsk
Strona głównaStrona główna Zarejestruj sięZarejestruj się Zaloguj sięZaloguj się Dodaj ogłoszenieDodaj ogłoszenie Nowe ogłoszeniaNowe ogłoszenia RegulaminRegulamin SzukajSzukaj

eSlupsk.com/ogloszenia / 1. PRACA / Oferty pracy

Fileciarz
ogłoszenia tej kategorii ogłoszenia tej osoby Kontakt z osobą Powiadom przyjaciela Drukuj

Następne »

Fileciarz

Opis:

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250)
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Fileciarz
Francja, Nantes
Oferujemy:
• Francuską umowę o pracę tymczasową- składki oraz podatki odprowadzane we Francji
• Zapewnione darmowe zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży po zakończeniu kontraktu
• Zaliczka w wysokości 70% po tygodniu przepracowanym
• Miesięczne wynagrodzenie w EURO na konto
• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• Zdalny system rekrutacji

Twoje obowiązki:
• Produkcja filetów rybnych

Nasze wymagania:
• Prawo jazdy kat.B
• Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Szczegóły pod numerem:
+48 501 012 404
+48 515 472 901

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: AgnieszkaB20
E-Mail: agnieszka@grhpolska.com

Szczegóły ogłoszenia

Telefon kontaktowy: 515472901
Miejscowość: Nantes
Identyfikator ogłoszenia: 8986
Oglądalność ogłoszenia:313
Wygaśnie: 2022.10.11 (w -556 Dni)
Dodane: 2022.08.12

eSlupsk.com  nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieściły.
© 2007 - 2016   www.eSlupsk.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone    |    ISSN 1689-6238

Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com  |  eFrancja.com  |  eHiszpania.com  |  eHolandia.com  |  eNiemcy.com  |  eNorwegia.com  |  eSzwecja.com
GBritain.net  |  eLondyn.com  |  eSzkocja.com  |  eIrlandia.com  |  GBritain.biz  |  eLondyn.net  |  eDublin.net  |  eAnglia.net  |  Mardyt.net
Inne ciekawe strony:
eKoszalin.com  |  ePraca.net  |  eMieszkanie.net  |  eZdrowie.net  |  ePsycholog.net  |  KupSprzedaj.net   |  PolBird.com   |  eSlupsk.net
MazNaZlecenie.pl  |  SklepFM.com  |  ZonaNaZlecenie.pl
MazNaZlecenie.slupsk.pl  |  ZonaNaZlecenie.pl  |  MazNaZlecenie.com